بکارت - پرسش 10390

  • تصویر کاربر مریم شنبه ۱۴ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 130 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    من نامزد هستم هفته پیش شنبه بانامزدم نزدیکی داشتم ولی بعد از رابطه خون ریزی نداشتم خ استرس دارم پرده بکارتم چیزیش بشه چون از چهارشنبه لکه میبینم تا امروز دوشنبه ادامه داره همچنین واژنم هم خ خارش داره دکترم میترسم برم خیلی استرس دارم تو روخداکمکم کنید آخه تازه پریودمم تموم شده بود ده روز،پیش امکان داره پرده بکارتم آسیب دیده باشه؟؟
    1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان شنبه ۱۴ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

      سلام.امکان پاره بودن پرده بکارت حتی با یک نزدیکی است.اگر نزدیکی داشته باشید حتما پاره شده.برای اطمینان بیشتر از این موضوع به متخصص جهت معاینه مراجعه کنید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما