پریود - پرسش 4152

  • تصویر کاربرshvhامینی سه شنبه ۶ تیر ۹۶( 2 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    سلام.من26سالمه و مجرد هستم.مدتی هست که حجم پریودم کم شده اما پریودم همیشه مرتب بوده.ینی الان دیگه طوری شده فقط دو روز پریود میشم و روز سوم و بعد فقط کمی لکه.قبلا اینطور نبودم.آزمایش دادمfshبرای بار اول11 و بار دوم 6/5شد.سونوگرافی رحم هم همه چی نرمال بود.به دکتر زنان نشون دادم گفتن همه چی سالم و نرماله.من ترشحات هم تازگیا دارم که بدون بو هست گفتم و ایشون گفتن توی تشت بتادین بشین و هیچ دارویی تجویز نکردن.میخام بدونم کم شدن پریودم نگران کننده نیس؟و آیا از کمخونی میتونه باشه؟ و اینکه برا ترشحاتم ژل یا دارویی لازم نیس و بتادین خوبه؟
    1. تصویر کاربرمشاور نبض ماسه شنبه ۶ تیر ۹۶( 2 سال پیش)
      برای ترشحات باید توسط متخصص زنان معاینه شوید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

4 (0%) 1 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما