بیماری مقاربتی - پرسش 9261

  • تصویر کاربر حسینی دوشنبه ۸ مرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 108 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام
    سه ماه پیش رابطه داشتم سوزاک گرفتم بعد مراجعت سفتریاکسون تجویز شد دو هفته بعد دوباره شروع شد بازم همون آمپول الان سه ماهه همش میرم دکتر سر در نمیارن تست ایدزم دادم منفیه چیکار کنم بازم شوزش تو مقعد و آلت دارم
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور دوشنبه ۸ مرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      سلام قرص افلوکساسین ۳۰۰ میلی هر ۱۲ ساعت به مدت یک ماه + کپسول داکسی سیکلن ۱۰۰ میلی هر ۱۲ ساعت به مدت ۲ هفته + کپسول تامسولوسین روزی یکعدد به مدت ۱ ماه بخورید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما