اختلال هورمون - پرسش 9787

 • تصویر کاربر ساراصدیقی دوشنبه ۱۲ شهریور ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 159 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  سلام من ۲۷ساله هستم از اول مشگل پریودی داشتم ‌ازواج کردم از اول. جلوگیری نداشتم حامله هم نمی شم واینکه متخصص زنان رفتم گفته هیچ مشگلی نداری فقط سه ماه قرص یاز استفاده کردم بد نبود ولی بد مدتی بازم نامرتب هست پریودی واینکه من باشگاه می رفتم تستسرون زدم که اشتباه کردم حالا از حدش بالا رفته واینکه گفتن ای سی جی بزنم حالا بهتر چه موقعه بزنم که بهتره ‌امپور زدم دیگه قرص یاز نخورم
  1. تصویر کاربر ساراصدیقی سه شنبه ۱۶ مرداد ۹۷( 4 سال پیش)
   i
  2. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان دوشنبه ۱۲ شهریور ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام
   با توجه به شرایط شما حتما زیر نظر یک فوق نازایی درمان را ادامه دهید چون در داروهای نازایی زمان بسیار مهم است باید هرچه گفتند اجرا کرد .

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما