با تخمدان پلی کیستیک مادر میشم؟ - پرسش 335

  • تصویر کاربر بی دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 136 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    من 27 سال سن دارم و دوهفته پیش سقط جنین به دلیل ایست قلبی جنین داشتم.آیا ممکنه دلیل سقط تخمدان پلی کیستیک باشه.البته قابل ذکر است که این بارداری ناخواسته بوده و من قبل از بارداری اسید فولیک نخورده بودم. به نظر شما چه عاملی بیشتر از هرچیز تاثیر داشته در سقط جنین من.آیا دوباره شانس این رو دارم که باردار بشوم و سقط نشود؟
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵( 5 سال پیش)
      در تخمدان پلی کیستیک احتمال سقط بیشتر است به دلیل تاثیری که این سندرم روی کیفیت تخمک دارد. ولی شانس دوباره برای حاملگی قطعاً دارید. در صورتیکه خواهان باروری هستید باید سعی کنید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما