سیاهی رفتن چشم - پرسش 7372

  • تصویر کاربر Zahranori سه شنبه ۱۴ فروردین ۹۷( 2 سال پیش) متخصص غدد
    سلام وقت بخیر سال نو مبارک .
    من ۴-۵ سالی میشه به طور مداوم موقعی که بلند میشم چشام سیاهی میره و تا حدود ۳ ثانیه طول میکشه که با درد چشم همراهه. دکتر هم رفتم گفتن که موقعی که میخوای بلند شی اروم بلند شو . ولی تاثیری نداشت منم دیگه پیگیرش نشدم . نظر شمارو خواستم بدونم ممنون میشم جواب بدید.
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۱۴ فروردین ۹۷( 2 سال پیش)
      با سلام شما یک سری ازمایشات اولیه باید انجام دهید و تست ارتوستاتیک برای فشارخون شوید،بعد در مورد درمان تصمیم گیری شود.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما