سوال اورتوپد - پرسش 7844

 • تصویر کاربر سحرعزتی جمعه ۴ خرداد ۹۷( 2 سال پیش) متخصص ارتوپد و شکستگی
  سلام خسته نباشید.ببخشیدپدرم بازوش دردمیکنه وبادکرده.میگه صب اینطوری نبودولی عصریکم احساس دردکردم یهونگاه کردم دیدم یکمم بادکرده ازچی میتونه باشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر مجید نجفی جمعه ۴ خرداد ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام
   ابتدا باید از نظر مشکلات قلبی بررسی بشن
   در صورتیکه از لحاظ قلبی مشکلی نداشته باشن باید معاینه و ویزیت بشن

   دکتر مجید نجفی متخصص آنستزی و درد
   Www.clinicdard.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما