you can check here https://www.yoloxxx.com/

بهترین روش ضد بارداری - پرسش 13593

  • تصویر کاربر صنم دوشنبه ۶ اسفند ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 113 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    با سلامم من حدود 14 ساد قرص ال دی مصرف کردم ،حدو 2 سال هم از روش جلوگیری کاندوم استفاده کردم ،ولی این وسیله خیلی اذیتم میکه میخواستم آمپول سه ماهه تزریق کنم،میخوام بدونم اگه دباره قرص مصرف کنم بهتره یا آمپول با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان دوشنبه ۶ اسفند ۹۷( 3 سال پیش)

      سلام.در حال حاضر بهترین روش برای شما با توجه به طولانی مصرف کردن قرص آیودی است

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما

this website free porn