مشکل نعوظ - پرسش 10187

 • تصویر کاربر عباس پنجشنبه ۵ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 108 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  با سلام
  من 39سال دارم وبه تازه گی ازدواج کردم مشکل من عدم نگاهداشتن نعوظ هنگام همخوابی باهمسرم هست درحالت عادی وبدون حضور همسرم نعوظ کامل دارم وتاچندین دقیقه هم نعوظ حفظ میشه اماوقتی که قرارباهمسرم نزدیکی داشته باشم بعدازیکی دودقیقه آلت من شل میشه
  لطفا برای درمان من روراهنمایی کنید اگر داروی خاصی بایدمصرف کنم بفرمائید واگرلازم هست به پزشک خاصی مراجعه کنم نوع تخصص پزشک را بفرمائید
  ازتوجه شما بسیار سپاسگزارم
  1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور پنجشنبه ۵ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

   با سلام مشکل شما از استرس و اضطراب هستش به مرور خوب می شید در ضمن فعلا قرص تادالافیل ۱۰ میلی یک ساعت قبل از نزدیکی استفاده کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما