ورم پروستات - پرسش 7340

  • تصویر کاربر علی شنبه ۴ فروردین ۹۷( 2 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    53 سال سن دارم وحدودا چهار سال است به ورم خوش خیم پروستات مبتلا هستم دوماه قبل که سونوگرافی انجام دادم حجم پروستاتم 6 سی سی کمتر شده بود که موجب تعجب پزشک نیز گردید واین درحالیست که من هیچگونه داروی پروستاتی در شش ماه اخیر مصرف نکرده بودم دلیل این اتفاق چه میتواند باشد / باتشکر+
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما شنبه ۴ فروردین ۹۷( 2 سال پیش)
      دقت سونوگرافی از روی شکم آنقدر بالا نیست که ۶ سی سی آن برای ما مهم باشد یا دفعه قبل اشتباه شده یا الان

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما