عدم نعوض‌ کامل - پرسش 7858

 • تصویر کاربر علی شنبه ۵ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 149 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  باسلام سن ۶۶سال‌ حدود ۱۰سال‌ است به عدم نعوض کامل گرفتارم چون تریاک می‌کشیدم فکر کردم از آن‌هاست مدت ۵ماه‌ است ترک کردم ولی تعبیری نکرد‌‌ درضمن سیگار میکشم که قصد ترک آنراهم دارم قرص‌ویکرا و سیالیس راهم امتحان کردم اثری نداشت لطفاً راهنمایم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق شنبه ۵ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام،لطفا" با جواب ازمایش هورمونهای
   تستسترون،LH/FSH/PRL
   به مطب مراجعه کنید

   دکتر شهریار ناطق
   جراح کلیه و متخصص ارولوژی

   https://drshnategh.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما