مصرف قرص ضد بارداری - پرسش 9642

 • تصویر کاربر هانیه شنبه ۳ شهریور ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  من یه دوره مصرف کردم و بعد از اتمام قرص ۴ روز بعد پریود شدم و الان برای شروع مصرف بعدی باید ۷ روز بعد که میشه ۵ پریوذیم شرو‌کنم الان که دیر پریود شدم چیکار باید بکنم؟؟؟؟ بسته جدید رو کی شرو‌کنم؟؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان شنبه ۳ شهریور ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام
   برای مصرف قرص جلو گیری راه های متفاوت هست .یکی از آن ها شروع از روز سوم است یا شروع با پریود.اصلا ربطی ندارد که پریود شما جلو افتاده یا عقب.بسته جدید را میتوانید ۷ روز بعد از قطع بسته قدیمی شروع کنید.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما