از تیم مشاوره پزشکی نبض ما رایگان بپرسید


متخصص پوست

بدون نام

متخصص بيماريهاي پوست

خسته نباشی،،،من پوست خیلی حساسی دارم خیلی سریع در اثر برخورد یا خارشت قرمز و متورم میشه پوستم،،،،،پوست صورتم صبحها از خواب بیدار میشم یکم چرب میشه ،،،،،اما وقتی از حمام میام بیرون اطراف بینی پیشونی یا حتی گگاهی روی گونه پوسته پوسته میشه و کمی سرخ میشه،،،،،در طول روز هم پوست صورتم معمولیه بخاطر همین نمیتونم بگم دقیقا چ نوع پوستی دارم،،،،ازتون میخوام یک کرم ضد افتاب ک مناسب برای من باشه بهم معرفی کنید ،لطفا دقیق بهم معرفی کنید اسم محصول و شماره اس پی رو بهم بگید؟؟؟؟؟؟ و اینکه ایا برای اون قرمزیو تورم پوستم راهی هست؟ چیکار کنم اینجور نشم؟

  • جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ ۱۶:۵۵( 4 ماه پیش)
  • وضعیت : بسته شده

نبض ما

براي معاينه نزديك از پوست صورتتان نياز است به متخصص پوست مراحعه فرماييد

  • سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۲۳:۲۸( 4 ماه پیش)

سلام ، لطفا سوال خود را از طریق پرسش از دکتر مطرح کنید. این بخش رباتیک و اتومات نبوده وتوسط یکی از  پزشکان متخصص نبض ما که با این مجموعه همکاری دارند بر اساس موضوع سوال در بازه زمانی مشخص پاسخ داده میشود.

 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید . پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری رایگان ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

بجهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.