فرزندپسرداشتن - پرسش 14193

 • تصویر کاربر میلاد چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 235 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما...ما میخواستیم برای بارداری اقدام کنیم و فرزند پسر میخوایم ..آیا دارو خاصی دارد...راهکار شما چیست
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام

   راه هایی وجود دارد که ادعا شده میتواند در تعیین جنسیت کمک کند ولی درصد این راه ها بالا نیست ولی در مجموع باید چند ماه قبل از بارداری تحت رژیم قرار گیرد و راهکارهای دیگر .‌‌‌‌‌....با یک متخصص زنان در ارتباط باشید ولی باید این نکته را در نظر بگیرید که احتمالات است و قطعی نیست.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما