سقط مکرر دارم راهنمایی کنید - پرسش 2146

 • تصویر کاربر فاطمه شنبه ۹ اردیبهشت ۹۶( 3 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  بتعرض سلام و خسته نباشی خدمت خانم دکتر ! من ٣١ سن دارم چهار ساله ازدواج کردم در این مدت چهار سال سه سقط داشتم . سقط أولم در سه ماهگی بود بعد شش ماه جلوگیری کردم دوباره بار دار شدم که در پنج ماهگی سقط شد و بازهم هفت ما جلوگیری کردم بار سوم هم بار داریم که متسفانه در ماه پنجم سقط شد . بچه سالم بود هر دو هفته یک بار من سونو داشتم یک مرتبه یک لکه قهوه ای اومد بلافاصله رفتم دکتر گفت دهانه یک مقدار باز شده که سقط شد من موندم چکار کنم الان هست ماه از سقط آخرم می گذره ولی خیلی می ترسم که بخوام دوباره اقدام کنم خواهش می کنم منو راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما شنبه ۹ اردیبهشت ۹۶( 3 سال پیش)
   سلام
   شما میتوانید پس از بارداری با پزشک معالج خود مشورت کنید که رحمتان را بدوزند و استراحت داشته باشید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما