پارگی بکارت - پرسش 9477

 • تصویر کاربر نگین دوشنبه ۲۲ مرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  باسلام من دختری هستم که دردوران کودکی براثرنادانی ویاشهوت زیادبادوستم ارتباط داشتم دوستم دختربودواوفشاری بررحم من واردکردالان اون دوران رازیادبه یادندارم همینقدرمیدانم که خون زیادی ازمن خارج شد البته اون به داخل رحم من چیزی فرونکردیادم نیست فقط براثرفشاربه رحم بودلطفا من راراهنمایی کنیدمن الان یه دخترمذهبی هستم وازگذشته ام پشیمانم ونگران یعنی ممکن است که من پرده نداشته باشم
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان دوشنبه ۲۲ مرداد ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام
   تنها با معاینه مشخص میشود نه تاریخچه.به متخصص مراجعه کن تا مطمین شوی.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما