پیشگیری از نیش پشه - پرسش 10171

 • تصویر کاربر حسین سه شنبه ۳ مهر ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زیبایی
  سلام و عرض ادب پسر من به نیش پشه حساسیت دارد و محل نیش به اندازه تخم مرغ متورم و قرمز می شود. آیا راهی برای جلوگیری از نیش پشه وجود دارد دارویی یا گیاهی یا چیزی که خورده شود یا مالیده شود ممنون از وقتی که بابت پاسخ صرف می کنید
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری سه شنبه ۳ مهر ۹۷( 1 سال پیش)

   سلام
   ممکنه تزریق کوریکواسترویید کمک کننده باشد

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما