زگیل تناسلى - پرسش 13495

 • تصویر کاربر s جمعه ۳ اسفند ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زگیل تناسلی
  سلام من بکارت دارم و دچار phv شدم در روى واژن و بعد از نمونه بردارى شماره ویروس ۵٩ و ١١ بود و به من گفتن این عدد جزو پر خطرهاست ولى چون بکارت دارم نمیتونن پاپ اسمیر برام انجام بدن
  من الان نمیدونم باید چیکار کنم و این که این به این معنى هست که من الان دچار سرطان دهانه رحم هستم؟
  چون این ویروس از بین نمیره اگر با کسى ازدواج کنم بدها این ویروس رو به همسرم انتقال میدم؟
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان جمعه ۳ اسفند ۹۷( 1 سال پیش)

   سلام.به معنی این نیست که سرطان رحم دارید!!!! اگر زگیل مجدد بروز کند در تماس منتقل میشود .چند راه پیگیری هست نگران نباش و حتما با متخصص زنان مشورت کن چون باید کامل در موردش با شما صحبت کند.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما