راه رفتن کودک - پرسش 1501

  • تصویر کاربر نیوشا سه شنبه ۱۵ فروردین ۹۶( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 159 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    با سلام من دختری 15 ماهه دارم که هنوز نمی تونه راه بره فقط چند ثانیه وایمیسته وقتی هم دستشو میگیرم راه ببرمش رو نوک انگشتا پاهاش راه میره این نگران کننده نیس؟ یه سوال دیگه هم اینکه شبا خیلی بد خوابی میکنه تا دیر وقت بیداره و نمیزاره بخوابیم وقتی هم میخوابه تا صبح 10 بار بلند میشه و گریه میکنه و هی خودشو از این ور میندازه اون ور انگاری جاشو دوس نداشته باشه و سوال دیگه از خدمتتون اینکه چون قطره اهن نمیخوره به نطر شما بهترین مکمل مولتی ویتامین چیه ممنون از لطفتون
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۱۵ فروردین ۹۶( 5 سال پیش)
      سریعتر توسط متخصص اطفال از نظر پارامترهای رشدی مورد ویزیت قرار گیرد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما