درد سینه در شبها وافزایش وافت قند خون - پرسش 9590

  • تصویر کاربر رضا سه شنبه ۱۶ مرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 116 متخصص قلب و عروق
    باسلام.در مورخه 97.3.17مادربنده در بیمارستان قلب الزهرای شیراز عمل قلب باز انجام داده که به حول وقوه الهی موفقیت آمیز بوده.ولی متاسفانه درساعات پایانی روز واز ساعت 23 به بالا با توجه به مصرف مسکن نوافن درد شدیدی در ناحیه قفسه سینه انرا اذیت نموده وخواب را از چشمانش میگیرد وحتی تحمل برخورد لباس را به بدنش نداردوبا اعزام به بیمارستان باتزریق مورفین درد مذکور تسکین میشود وبا توجه به اینکه بیمار دیابتی بوده در ابتدای شروع درد قند خون ان از 300به بتلت تجاوز کرد ودر ساعات 5تا7صبح تا حد 50 هم افت میکند .خواهشمندم راهنمایی کنید
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۱۶ مرداد ۹۷( 4 سال پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما