مشکل در اولیه ادرار - پرسش 10340

  • تصویر کاربر یاسین پنجشنبه ۱۲ مهر ۹۷( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    با سلام و عرض ادب من ۳۲ ساله هستم فقط مشکل در اولیه ادرار را دارم یعنی درنگ و با تاخیر ۳۰ ثانیه میاید و مثل این هستم که چیزی مانع آمدن ادرار را گرفته تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور پنجشنبه ۱۲ مهر ۹۷( 1 سال پیش)

      با سلام سونوگرافی از نظر کلیه ها مثانه و تعیین حجم باقیمانده ادراری انجام بده اگه نرمال بود قرص پروترال اپاس روزی یکعدد بخور اگه خوب شدی مال گردن مثانه هستش ولی اگه خوب نشدی باید سیستوسکوپی انجام بدید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما