زگیل تناسلی - پرسش 14155

  • تصویر کاربر پریا سه شنبه ۲۰ فروردین ۹۸( 1 سال پیش) متخصص زگیل تناسلی
    سلام من دوس پسرم میگه زگیل تناسلی دارم و من تا حالا هیچ نوع رابطه ی جنسی باهش نداشتم و قصد ازدواج داریم آیا امکان درمان قطعی دارد؟ و اگر من باهش ازدواج کنم رابطه داشته باشم بعد ازدواج امکان انتقال وجود دارد؟زگیل تناسلی درمان دارد؟؟؟
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور سه شنبه ۲۰ فروردین ۹۸( 1 سال پیش)

      با سلام سه نوبت واکسن گارداسیل (نوبت صفر ۲ماه بعد و ۶ ماه بعد از نوبت اول)بزنید و سپس ازدواج کنید وهر ۶ _۱۲ ماه نیاز است جهت معاینه به متخصص زنان مراجعه کنید الان ۹۰ درصد پسران زگیل تناسلی دارند اگر بخواهید با این دوست پسرتان ازدواج نکنید کلا نباید با هیچ کس دیگری هم ازدواج کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما