you can check here https://www.yoloxxx.com/

هپاتیت سی - پرسش 4614

  • تصویر کاربر سعید پنجشنبه ۸ تیر ۹۶( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 111 متخصص گوارش و کبد
    با سلام طی یک ازمایش مشکوک به هپاتیت سی هستم 49 ساله از جانبازان جنگ هستم وسال 65 سه بار خون گرفتم حالا باید به کجا مراجعه کنم چون واقعا هم ترسیدم هم گیج شدم لطفا راهنمایی کنین شنیدم درمانش سخت و پر هزینه هستش خواهش میکنم زودتر جواب بدین سپاسگزارم
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما پنجشنبه ۸ تیر ۹۶( 4 سال پیش)
      به کلینیک هپاتیت اقای دکتر علویان در بیمارستان بقیه الله تهران مراجعه نمایید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما

this website free porn