ناباروری - پرسش 9684

 • تصویر کاربر عاطفه یکشنبه ۴ شهریور ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 147 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  با سلام<br>
  بنده مشکلات تخمدان داشتم.برای اطمینان همسر م هم 10 ماه قبل ازمایش اسپرم دادن و همه ایتمها نرمال بود اما الان که مرکز ناباروری مراجعه کردیم ایتم مورفولوژی نرمال کمتر از یک درصد است.ایا این ممکن است؟ چه عاملی میتواند <br>
  موجب این اختلال انهم در عرض 8 ماه شود؟در ضمن مایکوپلاسما هم 3 پلاس بود.دکتر فقط زینک و سلنیوم دادند.ایا نباید مایکوپلاسما درمان شود؟
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان یکشنبه ۴ شهریور ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام
   اختلال اسپرم علل مختلفی دارد .در عرض ۸ ماه خیلی از بیماریها میتوانند عامل این موضوع باشد.درمان مایکو پلاسما هم نیازی نیست و در سطح جامعه افراد زیادی مبتلا هستند به مرکز ناباروری که میروید اطمینان کنید ونگران نباشید.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما