صفربودن اسپرم - پرسش 11018

  • تصویر کاربر مهدی چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 57 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    باسلام ببخشیدمن ۸ساله ازدواج کردم ولی بچه دارنشدم آزمایش اسپرم که دادم صفربوده حدود۵سال پیش ازبیضه ام نطفه گرفتن ۱۰بوده ونابالغ بوده ولی حالاکه رفتم برای کاشتن بچه آزمایش خون دادم یک ماه شد که جوابش اومدگفتن اصلابدنم نطفه تولیدنمی کنه میشه شما راهنماییم کنیدکه چی بخورم که نطفه پیداکنم
    ممنونم
    1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

      سلام.با توجه به صفر بودن اسپرم امکان بارداری طبیعی برای شما نیست و باید جنین اهدایی بگیرید .در مورد مشکلات اسپرم هم باید با ارولوژیست مشورت کنید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما