جوش های بزرگ - پرسش 9476

 • تصویر کاربر وید سه شنبه ۲۳ مرداد ۹۷( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 72 متخصص زیبایی
  سلام من به مدت چهار ساله ناحیه تناسلیم و صورتم جوش های بزرگ میزنه که دورش قرمزه و اکثرا جوش چرکی هستند و بعضیاشون درد دارن و خارش دارن به گونه ای که از هیدروکسی زین استفاده میکنم لطفا بفرمایید چیکارکنم و ازهمه مهم تر جای جوش هاازبین بروند چون من فوق العاده پوست صاف وخوبی داشتم من بیست سالمه و مجردهستم باتشکر
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری سه شنبه ۲۳ مرداد ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام
   ممکنه داروهای آنتی بیوتیک خوراکی لازم باشد
   ممکنه لیزر نیز کمک کننده باشد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما