زخم روده اولسروز0 - پرسش 3265

 • تصویر کاربر داود جمعه ۱۲ خرداد ۹۶( 3 سال پیش) متخصص گوارش و کبد
  من 41ساله.مبتلا به اولسروز.ده سال.مصرف مزالازین800شیاف و پماد وقرص. هفته پیش خونریزی بسیار شدید.تهوع.سرگیجه.دل پیچه. مراجعه به دکتر فوق تخصص. تجویز قرص اساکل همراه شیاف مزالازین و پماد. تو مدت این هفته خونریزی بسیار بسیار شدید. عدم کنترل اسهال خونی. دل پیچه. کاهش وزن شدید. کم اشتهایی. قطع دارو کرده ام. آزمایش آمیب دادم که حواب منفی بوده. تشخیص چیه؟
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۱۲ خرداد ۹۶( 3 سال پیش)
   باید حتما بسترى بشین
   اگه نیاز به تزریق خون باشه انجام بشه
   بعد از ثبات همودینامیک دنبال منشا خونریزى باشیم
   ممکنه از یک پولیپ خونریزى شدید داشته باشین
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما