تبخال تناسلی - پرسش 10156

 • تصویر کاربر حعفری سه شنبه ۲۷ شهریور ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 117 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  من تبخال تناسلی گرفتن.دهان دختر۷ساله ام مر دندونه هدی سفید وقرمزه که تمیدونم افت یا تبخاله.ممکنه دست من الوده بوده به دهان دخترم انتقال پیدا کرده باشه
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان سه شنبه ۲۷ شهریور ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام
   نوع تبخال جنسی با تبخال دهان متفاوت است.با این حال رعایت بهداشت بسیار مهم است چون تبخال جنسی موجب تبخال در دهان هم می شود در صورتی که نوع جنسی باشد حتما بعد از دست زدن به آن باید دستها خوب شسته شود.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما