اختلالات هورمونی یا بیماری سندرم کالمن - پرسش 8008

  • تصویر کاربر رامین یکشنبه ۲۰ خرداد ۹۷( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 23 متخصص غدد
    با سلام من حدود چهار ساله از آمپول تستسترون استفاده میکنم رفتن پیش دکتر غدد ایشون گفتند مغز تو هورمون مردانه تولید نمیکنه باید دو هفته بعد هم هر سه هفته والان هم هر ماه یه دونه آمپول مصرف کنی الان سوالم اینکه این مشکلم قابل درمان نیست یا اینکه میتونم صاحب فرزند شوم
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی یکشنبه ۲۰ خرداد ۹۷( 2 سال پیش)
      با سلام باید ببینیم علت چی بوده که این امپول شروع شده،تشخیص بیماری چی بوده که ۴سال اخیر درمان شدین؟بعد از تعیین علت اگه علت فقط عدم ترشح هورمونها از هیپوفیز باشد ،با درمان های لازم قادر به تولید اسپرم و باروری هستید ولی باید تحمل داشته باشید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما