افزایش ادرار - پرسش 14839

 • تصویر کاربر محمد دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 141 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام، من ۲۶ سال سن دارم، مشکل من افزایش حجم ادرار با گرسنگی است، به صورتی که در صورت فاصله زیاد بین وعده های غذایی، مشکل پر ادراری و دستشویی رفتن پی در پی پیدا می کنم، اما به محض خوردن غذا این مشکل حل می شود. اگر فاصله وعده ها معمولی باشد مشکلی ندارم. حدود سه سال است که مشکل را دارم، اما بعضا چند ماه متوالی بهبود می یابد و مشکل حل می شود و بعد دوباره شروع می شود. این علائم نشانه چه بیماری است؟
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام،این ذهنیت شما است
   هیچ بیماری خاصی با این علائم وجود ندارد،نگران نباشید

  2. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸( 3 سال پیش)

   با سلام نیاز به آزمایشات و سونوگرافی از نظر کلیه ها مثانه و تعیین حجم باقیمانده ادراری نیاز است.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما