علت لکه بینی در روز اول انتقال چیست؟ - پرسش 337

  • تصویر کاربر بی دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 111 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    برای من امروز سه جنین انتقال داده شد، درد خفیفی داشتم تو رحمم، الان لکه بینی دارم، میخواستم ببینم مورد خطرناکی برای جنینهام نیست یا برای لانه گزینه ی جنینه این لکه بینی؟
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵( 5 سال پیش)
      لکه بینی در روز انتقال ممکن است از دهانه رحم باشد، بعضی موارد که کانتر انتقال به راحتی عبور نمی کند، لازم است دهانه رحم با وسیله ای گرفته شود و به رحم پوزیشن داده شود تا کانتر عبور کند و گاهی اوقات از محل آن وسیله ممکن است لکه بینی تا چند روز اولیه داشته باشد و خطرناک نیست. گاهی هم ممکن است لکه بینی در اثر عبور کانتر از مسیر دهانه رحم (سرویکس) باشد. لانه گزینی علامت خاصی ندارد و تا زمانی که آزمایش بارداری 14 روز بعد از انتقال انجام نشود، نتیجه مشخص نمی شود.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما