اختلال نعوظ - پرسش 7291

  • تصویر کاربر فروغ جمعه ۱۸ اسفند ۹۶( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 117 متخصص غدد
    ببخشید همسر من 33 سالشه،ورزشکاره،بدن سازی حرفه ای همراه مکمل،مدتی ما مشکل خانوادگی داشتیم و حالا ایشون دچار مشکل در انجام مسایل زناشویی هستن،من خیلی براشون ناراحتم و میخوام بدون اینکه بدونه مشکلش حل بشه،آیا دارویی هست که بشه تو آبمیوه حل کرد و بهشون داد تا مشکلشون حل بشه،و عوارض هم نداشته باشه
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۱۸ اسفند ۹۶( 4 سال پیش)
      با سلام با اوجه به اینکه ایشون بدنسازی کار می کند باید حتمابه یه همکار فوق غدد مراجعه کند تا اختلالت هورمونی رد شود و بعد با توجه به علت جهت درمان تصمیم گیری شود.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما