درد دندان - پرسش 10541

  • تصویر کاربر محمددوستار شنبه ۲۱ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 206 متخصص دندانپزشکی
    باسللم من دقیقااون هفته دندان عقلم را کشیدم وبخیه زدن اما از اون روز تا الان که ۸ روز میگذره درد دندانم خوب نشد بخیه کشیدم...ولی هنوز درد دارم شدید خیلی پروفن مصرف میکنم ولی درد داره با اینکه قرص میخورم....ممنون میشم راهنماییم کنید تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسینیان شنبه ۲۱ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

      با سلام.اگر درد مداوم دارید که تا امروز هنوز کاهش نیافته بهتر است جهت درمان درای ساکتdry socketبه دندانپزشک مراجعه نمایید.با تجویز این درمان معمولا دردتان کاسته خواهد شد.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما