درد سیاتیک ودیسک - پرسش 9724

 • تصویر کاربر ابراهیمی چهارشنبه ۷ شهریور ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 98 متخصص ارتوپد و شکستگی
  باسلام.من دیسک کمر مبتلا شد وهمه پیشنهاد جراحی دادند البته پزشک اخری پیشنهاد دادن استراحت ورزش.الان کمی بهترم اما گاهی پشت پای راستم قسمت مچ پا خصوصا درد دارم.پیشنهاد شما چیست ایا روش های که دارید میتواند موثر باشد ممنون.
  1. تصویر کاربر دکتر مجید نجفی چهارشنبه ۷ شهریور ۹۷( 4 سال پیش)
   با سلام
   شما میتونین با مراجعه به کلینیک درد مناسبترین درمان رو بگیرین
   کلینیک درد مهرگان
   ۰۲۱۲۲۸۷۳۹۹۴
   ۰۹۳۵۲۲۴۶۷۱۸
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما