درد مچ پا دربرخی روزها - پرسش 8087

  • تصویر کاربر حمید سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 106 متخصص غدد
    باسلام واحترام من مردهستم 42 ساله مدتی است که دردهای مزمن پا دارم طوریکه تحملش سخت میشه البته نقرس دارم که با الوکیم 100 اوره درحال کنترل است ودر ازمایشات اخیر هم اسید اورک من لب مرز رو به پایین بود البته کمبود ویتامین دی محرز بود واز تولد طالاسمی مینور هستم الان فولیک 5 هم هرشب میخورم از درد پا رنج میکشم قبلا گمان میکردم حمله نقرسی است وبلافاصله کلشیسین مصرف میکردم که دردوماه اخیر اون هم فایده ای نداشت ودرد تاجایی ادامه پیدا میکرد که مجبور به تزریق مسکن زیر نظر پزشک میشدم لطفا راهنمایی بفرمایید
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      با سلام،با توجه به سابقه نقرس بهتره به همکاران روماتولوژیست جهت بررسی علل روماتیسمی درد پا مراجعه کنید بعد از رد ان در مورد سایر علل باید بررسی شوید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما