ازمایش - پرسش 7999

  • تصویر کاربر طاهره دوشنبه ۱۴ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 136 متخصص غدد
    سلام خسته نباشید خنمی هستم 52 سال و154 قد باوزن 75 کیلو در از مایشی که انجام دادم ESR1st h27و ESR.2hrs 63 درضمن دست ها وپاهام موقع خواب به شدت داغ هست وسال گذشته انزیم های کبدیم هم بالا بود ولی از بهمن ماه انزیم های کبدی نرمال شده میخواستم ببینم مشگل چیست البته 4 سال پیش فیبر وبزرگ شدن رحم وتخمدان داشتم که هر دو رو خارج کردم با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی دوشنبه ۱۴ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      سلام جواب یک ساعته نرماله و با این شواهد به نظر نمی یاد مشکلی داشته باشین فقط اضافه وزنه که باید کنترل کنید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما