پیشگیری از باروری - پرسش 10153

 • تصویر کاربر سحر سه شنبه ۳ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 104 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  با سلام من از روز سوم پریودی شروع کردم به مصرف قرص یاز و از قرصهای صورتی شروع کردم آیا این ماه باید از روش دیگه اییم برای پیشگیری استفاده کنم یا خیر؟؟و بعد اینکه با توجه به اینکه طبق دستور مصرف قرص که گفته از روز اول پریودی آیا نیاز که من ماه بعد از روز اول شروع کنم ؟؟با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان سه شنبه ۳ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

   سلام
   اگر از روز سوم شروع کردی نیاز به پیشگیری برای بارداری نیست.ولی بهتر است از روز اول شروع کنی .ولی اگر پزشکت گفته روز سوم مشکلی نیست.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما