نداشتن نعوظ٬بیضه کوچکتر از حد متوسط - پرسش 7875

 • تصویر کاربر اصغر(ق) دوشنبه ۷ خرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام٬پنجاه و پنچ ساله هستم طی چندسال اخیر با مشکل ضعف در نعوظ مواج شدمام و از دارو تادالافیل استفاده می کنم ٬در یکسال اخیر نعوظ به شدت کاهش یافته و حتی در طی روزه و هفته ها نعوظ قابل توجهی ندارم و احساس می کنم بیضه هایم کوچکتر و سفتر شده اند یا در حد زیادی از کار افتاده اند٬قندم صود و ده ٬پروستات هم اندکی متورم که داروی ترازوسین پنچ می خورم کبد چرب گرید دو‌و دارای چربی شکمی هستم ده کیلو اضافه وزن دارم که عمدتا در ناحیه شکم است٬دکتر گرامی پاسخ جنابعالی به در خواست مشاوره اینجانب چیست؟ با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور دوشنبه ۷ خرداد ۹۷( 1 سال پیش)
   با سلام آزمایش سی بی سس تیروئید و آنزیمهای کبدی کراتینین الکترولیتها هورمونهای مردانه(تستوسترون) پرولاکتین ال اچ و اف اس اچ چک کنید

   دکتر ولی پور
   متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی
   https://dr-valipour.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما