گرم شدن کف پا - پرسش 7681

 • تصویر کاربر محمدکمالی دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۷( 2 سال پیش) متخصص قلب و عروق
  باسلام مادرم حدو65 سال سن دارد،ایشان سه سال قبل به خاطرمشکلات قلبی آنژیوگرافی نمودند. درحال حاضرنصف بدن ایشان سمت راست (پا-پستان سمت چپ )ورم داد مضافا اینکه کف هردوپای ایشان هرچندوقت به حدی داغ می شودکه می بایست دائما باپارچه خیس آن را خنک نماییم.می خواستم ببینم علت داغ شدن کف پابه خاطرچیست ؟ناگفته نماندهفته گذشته 5 روزدربیمارستان قلب بستری بود. نتیجه خاصی نگرفتیم.باتشکر
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام. بهتر است بیمار معاینه شود و با پزشک معالج مشاوره گردد
   داغ شدن کف پا معمولا منشا نورولوژیک دارد

   دکتر محسن صادقی قهرودی
   متخصص قلب و عروق و فوق تخصص آنژیوپلاستی

   http://drghahrodi.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما