تکان خوردن کودکم در خواب - پرسش 4055

  • تصویر کاربر زهرا شنبه ۳ تیر ۹۶( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 206 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    سلام، دخترم دو ونیم سالشه شبا ساعت1که میخوابه بعد دو ساعت دیگه ، شروع میکنه به وول خوردن خیلی وول میخوره نگرانم کرده که شاید مشکلی داره ازش که میپرسم جاییت درد میکنه میگه نه، ضمنا شصتشم شبا یکبند تو دهنشه ، ناراحتم احساس میکنم اقلا راحت نمیخوابه همس ازین پهلو به اون پهلو میشه دمای اتاقم خوبه، راهنمایبم کنید
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما شنبه ۳ تیر ۹۶( 5 سال پیش)
      مشکلی نیست
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما