آیا پزشک قانونی علت پارگی پرده را تشخیص میدهد؟ - پرسش 18

  • تصویر کاربر بی سه شنبه ۵ مهر ۱ تعداد بازدید: 264 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    سلام من نه خودارضایی داشتم و نه دخول ونزدیکی اما به دکتر که مراجعه کردم گفت شما پرده ات پاره شده اگه به پزشک قانونی جهت دریافت گواهی مراجعه بشه میتوانند تشخیص بدهند که پارگی بدلیل نزدیکی نبوده؟ وبا اطمینان خودم برم معاینه بهم شک نمیکنن که نکنه با کسی رابطه داشته ام ؟
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۶ دی ۹۵( 5 سال پیش)
      نگران نباشید و شما به داشتن رابطه ی جنسی متهم نخواهی شد. عامل ازاله کننده (آلت، انگشت، دیلدو و ...) برای متخصصین پزشکی قانونی که تقریبا مو رو از ماست بیرون می کشند، قابل تشخیصه
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما