واریکوسل - پرسش 7463

 • تصویر کاربر امیر چهارشنبه ۲۲ فروردین ۹۷( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام
  ۴۳ ساله هستم متاهل و دارای دو فرزند ، از دو سال پیش در قسمت چپ بیضه احساس درد دارم که به ناحیه کمر هم میزنه ، یکبار به پزشک مراجعه نمودم که دارو تجویز کرد .
  این درد گاهی میره و گاهی اذیتم میکنه و نیز احساس میکنم که ضربه باعث این درد شده . ضمنا باعث کم تحرکی من شده ، ایا به عمل نیاز دارم یا ؟ ممنون
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما چهارشنبه ۲۲ فروردین ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام سونوگرافی بیضه و کلیه باید انجام بدین
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما