مشکل دهان و زبان - پرسش ۹۳۷۰

 • تصویر کاربر جواد چهارشنبه ۱۷ مرداد ۹۷( ۱۱ ماه پیش) متخصص دندانپزشکی
  سلام
  ببخشید من نمی دونم این سوال را از کدام متخصص بپرسم و اصلا نمی دانم باید به کدام متخصص مراجعه کنم خواهش میکنم منو راهنمایی کنید !
  مدتی است در قسمت انتهایی زبانم لکه ای سفید مایل به زرد چرکین ایجاد شده است ،
  باید به چه متخصصی مراجعه کنم خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید
  با تشکر
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما چهارشنبه ۱۷ مرداد ۹۷( ۱۱ ماه پیش)
   با سلام.شما باید به متخصص تشخیص بیماریهای دهان مراجعه نمایید.

   کلینیک دندانپزشکی دکتر حسینیان
   https://drhoseinian.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

۴ (۰%) ۱ رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. هزینه پاسخ دهی به سوال شما ۵ هزار تومان میباشد . 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما