گانگلیون - پرسش 10561

 • تصویر کاربر نگاه یکشنبه ۲۲ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 125 متخصص ارتوپد و شکستگی
  سلام من دقیقا سه هفته پیش جراحی گانگلیون مچ دست انجام دادم دقیقا روی عصب دستم بوده و جواب پاتولوزی هم گفته گانگلیون بعد جراحی انگشتام درد داشت تا الان که انگشت بلند دستم مفصلش که وصل میشه به کف دست درد داره و خس میکنم یه برآمدگی کوچیک هست ممکن اینم گانگلیون باشه یا باشه دلیل ارث امکانش هست سرطان باشه ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر مجید نجفی یکشنبه ۲۲ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

   سلام و عرض ادب
   احتمال اینکه سرطان باشه خیلی خیلی کمه
   نگران نباشین

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما