ادرار کدر - پرسش 10044

 • تصویر کاربر ادرار سه شنبه ۲۰ شهریور ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 148 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام خسته نباشید من حدود ۶ ماه پیش رابطه جنسی بدون کاندوم داشتم و دچار سوزش ادرار شدم چند وقت آنتیبیوتیک مصرف کردم و سفترالین اگه اشتباه نکنم زدم آزمایش دادم در عفونت نبود و چکاپ کامل و ادرار دادم بازم چیزی نبود ولی ادرارم به رنگ زرد کدر هست و صبحا و موقع ادرار و گاهی خود به خو سر آلت تیر میکشد میخواستم بدونم مشکل چیه پیز خطرناکی هست یا نه؟
  1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری سه شنبه ۲۰ شهریور ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام
   با توجه به نرمال بودن بررسی ها به بعید به نظر می رسد موضوع خطرناکی باشد
   توصیه می کنم روزانه ۱۲ لیوان اب بنوشید

   دکتر محمد جباری
   جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص ارولوژی ترمیمی
   https://www.drjabbari.com/
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما