باید برای میکرو دوم چقدر صبر کرد؟ - پرسش 343

  • تصویر کاربر بی دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 116 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    من بهمن سال 94 میکرو انجام دادم و سه قلو باردار شدم که یک قل بطور طبیعی حذف شد.دوقل دیگر تا هفته 23 بی هیچ مشکلی رشد داشتند.سونوها همه طبیعی بودند.در هفته 23 دچار زایمان زودرس شدم با اینکه سرکلاژ هم شده بودم و بچه ها را از دست دادم.الآن برای میکرو دوم چقد باید صبر کنم و چه کنم این مشکل دوباره تکرار نشود.در ضمن من استراحت نسبی بودم
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵( 5 سال پیش)
      احتمال اینکه عفونت واژینال درمان نشده مطرح باشد وجود دارد که در بارداری بعدی حتماً در ویزیت های پزشک این نکته را یادآوری کنید. حتماً 2 ماه فاصله بین دو بارداری باید وجود داشته باشد کمتر از آن اصلاً توصیه نمی باشد. استراحت نسبی هم کاملاً معقول می باشد نه استراحت مطلق و نه فعالیت زیاد توصیه نمی شود.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما