ریزش مو - پرسش 8210

 • تصویر کاربر مسعود جمعه ۱۸ خرداد ۹۷( 2 سال پیش) متخصص زیبایی
  با سلام و خسته نباشید.من بیست سالمه و موهای چربی دارم که یکی دوساله شروع به ریزش کرده و یک دوره سه ماه دکتر رفتم احساس کردم موهام درست شدن ولی تا دیگه نرفتم ریزش شرو شد.میخاستم ببینم چه ازمایشی باید بدم که بفهمم بدنم چه چیزی کمبود داره و دلیل ریزش چیه؟آیا مصرف قرص ویتامین ب کمپلکس موثره؟
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری جمعه ۱۸ خرداد ۹۷( 2 سال پیش)
   علل مختلفی مطرح است که باید شناسایی شود
   بهتره به پزشک مراجعه شود
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما