شناسایی سن دقیق جنین چگونه می باشد؟ - پرسش 390

  • تصویر کاربر بی دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵( 3 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    سلام من 21سالمه وباردار هستم طبق ازمایش تیتر که دادم الان باید هفته 5باشم اما 2بار سونو انجام دادم برای صدای قلب که سن جنین رو 6هفته 5روز زدن درصورتی که اولین روز پریودی من میشه 6هفته 3 روز آیا امکان داره بارداری ازماه گذشته باشه؟البته من خونریزیم مثل همیشه بود.لطفا راهنماییم کنید خیلی مهمه برام
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵( 3 سال پیش)
      با سلام از روی آزمایش تیتر نمی توان هفته بارداری را بطور دقیق مشخص کرد در سونوگرافی واژینال توسط متخصص مجرب، ضربان قلب جنین در 7-6 هفته قابل رؤیت است. مجدداً سونوگرافیتان را یک هفته بعد بصورت واژینال تکرار کنید.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما