چربی سر - پرسش 10673

 • تصویر کاربر علی سه شنبه ۱ آبان ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زیبایی
  سلام
  خسته نباشید
  پسری هستم بیست ساله ، تقریبا از 16 سالگی دچار چربی موی سر شدم و با گذشت زمان بیشتر و بیشتر شد ، الان مو هام به حدی چرب میشه که هر شب مجبورم سرم رو بشورم که تا حدودا عصر فردا وضع مناسبی داشته باشه و بعد دوباره همون چربی خیلی شدید !

  و ریزش مو که نتیجه همین چربی هست و الان نیمه گر هست !

  مشکل در خانواده و بین برادران دیگرم هم وجود داره با شدت کمتری

  برای درمان چکار کنم ؟
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری سه شنبه ۱ آبان ۹۷( 1 سال پیش)

   سلام.بهتره یک ارزیابی هورمونی انجام شود
   ممکن است دوره درمان طولانی باشد
   بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه شود

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما