تکرر ادرار - پرسش 10918

  • تصویر کاربر محمد دوشنبه ۱۶ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 136 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    با سلام. چند روزی هست که تکرر ادرار شدید گرفتم به طوری که قادر به انجام فعالیت های معمول نیستم. قبلا هم حدو د ۳ سال پیش این مشکل رو داشتم که دکتر متخصص مراجعه کردم و علت رو مقدار کمی عفونت ادراری تشخیص داد و ۲ تا قرص تجویز کرد که بعد از مصرف اونها خوب شدم. ولی متاسفانه اسم قرص ها رو به خاطر ندارم که الان تهیه کنم. سوزش ادرا و تغیر رنگ ادرار هم ندارم و فکر میکنم همون عفونت ادراری مشکل من هست. با توجه به اینکه شغل من کارگاه خارج شهر هست امکان مراجعه به پزشک متخصص رو تا دو هفته اینده که نوبت مرخصی ام هست رو ندارم. اگه لطف کنید دارو به همراه دوز مصرف رو برای من ایمیل کنید تا از بلکه از شهر کوچک اطراف کارگاه بتونم تهیه کنم ممنون میشم. تست های ادرار رو به محض رفتن به مرخصی انجام میدهم. با تشکر فراوان
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور دوشنبه ۱۶ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

      با سلام قرص سیپروفلوکساسین ۵۰۰ میلی هر ۱۲ ساعت به مدت یک هفته

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما